
Фільтр-глечик Аквафор Лаго з 4-ма картриджами Maxfor+ (3.8 л, для очищення води)
1 625 ₴
1 295 ₴
- Готово до відправки
Лаго— це частина Преміум-серії AQUAPHOR — витончений глечик-фільтр для води, створений для щоденного використання з елегантністю та надійністю. Його лаконічний дизайн і вдосконалена система фільтрації забезпечують безпечну та смачну воду з кожним наливанням.
Зручна ергономічна ручка, кришка з відкидним механізмом і індикатор без батарейок роблять щоденне користування легким і комфортним. Виготовлений із міцного матеріалу Tritan™, Лаго такий же надійний, як і привабливий — стійкий до подряпин, плям і не містить BPA. А для ще більшої зручності його можна мити в посудомийній машині.
Дана модель глечик укомплектована 4-ма картриджами Аквафор Maxfor +. Має популярну овальну посадку і підходить до класичних глеків інших брендів, виготовлених у ЄС чи США. Діаметр змінного модуля – 10 см.
Фільтри-глечики завжди під рукою. На дачі, в офісі, квартирі вони очистять воду від шкідливих домішок, іржі, позбавлять стороннього смаку та запаху, забезпечать надійний антибактеріальний захист.
Ароматний чай, відмінна кава, смачні супи та борщі - ці та багато інших привілеїв надають фільтри-глеки сучасній людині, яка розуміється на напоях і їжі.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм воронки | 2 л |
| Об'єм глечика | 3.8 л |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Іонообмінна фільтрація | Ні |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Мінералізація | Ні |
| Нековзна основа | Так |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Ресурс фільтруючого модуля | 200 л |
| Сорбція | Так |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Зм'якшування води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
- Ціна: 1 295 ₴







