
Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 4,5"x10" 5 мкм (Картридж поліпропілен 10ВВ механічний)
204 ₴
163,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Картриджі попереднього очищення з поліпропіленового волокна для механічної фільтрації холодної питної води.
Мікронаж - 5, та 20 µm. Картриджі використовуються як перший етап фільтрації питної води та води побутового призначення.
Картриджі характеризуються ретельним фільтруванням забруднень.
Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення, що у воді. Оберігають трубопровідні системи та побутове обладнання. Стійкі до впливу хімічних речовин та розвитку бактерій.
Картриджі призначені для фільтрації холодної питної води та води побутового призначення.
Ресурс картриджа залежить від якості води.
Не варто перевищувати рекомендовану швидкість фільтрування, це може стати причиною погіршення якості очищення води.
Для постійного отримання чистої води рекомендуємо міняти картридж 1 раз на 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 254 мм |
| Діаметр | 114 мм |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Стан | Новий |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Пористість | 5 мкм |
| Швидкість фільтрації | 15 літр/хв |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
- Ціна: 163,20 ₴
