Ecosoft Ecomix D37 – комбінований картридж із сумішшю Ecomix D37, призначений для зниження: мінералізації (вміст солей жорсткості); вмісту хлору (органічних та хлорорганічних сполук); покращує смак і запах води, що очищається.
Картридж призначений для очищення лише холодної водопровідної води.Для отримання чистої питної води джерельної якості рекомендуємо міняти картридж кожні 3 місяці, незалежно від об'єму пропущеної води.
Картридж підходить для фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 2,5"х10".
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Ресурс — 1500 Л (або кожні 3-6 міс)
- Швидкість фільтрації - 2-4 л/хв
- Матеріал корпуса — чистий європейський харчовий пластик
- Підходить для фільтрів інших виробників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання для холодної води | Да |
| Максимальна температура води на вході | 43 град. |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Швидкість фільтрації | 18 літр/хв |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 4 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴

