
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX для бойлерів та котлів
667 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
Фільтр від накипу Ecosoft SCALEX призначений для захисту нагрівальних елементів бойлера і котла від утворення накипу.
Утворення накипу знижує ефективність роботи бойлера або котла, а також може стати причиною виходу з експлуатації.
Матеріал, який використовується у фільтрі Ecosoft Scalex, виділяє дієву речовину, яка необхідна для запобігання утворенню накипу. Фільтр від накипу не пом'якшує воду, а впливає на солі жорсткості. Його робота полягає в тому, що він зупиняє зростання кристалів накипу, руйнуючи їх зародки. Запобігає з'єднанню кристалів накипу між собою, огортаючи їх і цим не дозволяє їм злипатися між собою. Нейлонова сітка (100 мікрон), яка знаходиться всередині, затримує механічні домішки, такі як пісок, іржа, мул, окалина та ін.
Цей фільтр призначений тільки для холодної води, встановлюється вертикально перед нагрівальним приладом.
Переваги фільтра Ecosoft Scalex:
- Ресурс 20 000 літрів (6 місяців роботи).
- Висока робоча температура води, що нагрівається - до 105°С.
- Не містить фосфатів – безпечний для людини та природи.
- Захист від механічних домішок
- Підключення 1/2"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 6 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Швидкість фільтрації | 20 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Зм'якшування води | Так |
| Максимальний тиск на вході | 4 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 650 ₴


