
Картридж вугільний Н2О В-KDF активоване гранульоване вугілля із шкаралупи кокосових горіхів
250 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж вугільний В-BHD це гранульоване активоване вугілля із шкаралупи кокосових горіхів, використовується з бактерицидною добавкою KDF, що дозволяє значно продовжити термін служби фільтруючих картриджів. Активоване вугілля адсорбує хлор, органічні речовини і покращує смак і запах фільтрованої води. KDF знижує концентрацію заліза і важких металів (свинець, ртуть, миш'як) і має бактеріостатичні властивості, активоване вугілля забезпечить більш ефективну фільтрацію і затримує зростання бактерій.
Технічні характеристики:
- Розмір, дюйм 9 7/8” x 2 1/2” (25 см x 6,5 см);
- Продуктивність 6 л/хв;
- Робоча температура 2 - 45 ° C;
- Ресурс - (3-6 міс.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидкість фільтрації | 6 літр/хв |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 6 міс |
| Використання для холодної води | Да |
| Сорбція | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
