-25%

Фільтр-глечик Аквафор Джаспер з 2-ма модулями (2.8 л для очищення води) Червоний
850 ₴
637,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глечик для води Аквафор Джаспер — приємний і корисний мешканець вашої кухні. Його зручно використовувати та зберігати в дверцятах холодильника для ще більшої економії простору.
Фільтр для води Джаспер оснащений змінним фільтром Аквафор B25 (для очищення). Він зменшує вміст хлору, іржі, свинцю та інших забруднень, що містяться у водопровідній воді, завдяки кращому співвідношенню ціна/якість порівняно з іншими популярними марками. Аквафор B25 має популярну овальну посадку та підходить до класичних глечиків інших брендів, виготовлених у ЄС чи США.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
Ця модель глечика укомплектована всього 2-ма модулями В25 для очищення води.
Ресурс змінного модулю - 200 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 200 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 1.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,50 ₴





