
Фільтр-глечик Аквафор Компакт з 4-ма картриджами Maxfor+ (2.4 л для очищення води)
1 270 ₴
990,60 ₴
- Готово до відправки
Фільтр-глечик АКВАФОР Компакт - це досить зручний та мобільний глечик. Завдяки знімній ручці та компактній конструкції глечик можна брати з собою в подорожі, на дачу, а також зберігати на дверцятах холодильника. Глечик виготовлений з безпечних матеріалів, дозволений для контакту з водою та харчовими продуктами, не містить бісфенол (BPA).
Глечик оснащений зручною відкидною кришкою з системою «Flip-top». Завдяки системі «Flip-top» можна легко наповнити глечик водою, не знімаючи кришки.
Картридж Maxfor + ефективно видаляє механічні домішки, хлор, органічні сполуки, залізо та важкі метали. Знижує надмірну жорсткість води і запобігає накопиченню осаду, подовжуючи тим самим термін служби побутової техніки. Іони срібла, що містяться у волокні AQUALEN, мають постійний бактеріостатичний ефект, тому картридж можна використовувати протягом тривалого часу. Глечик Компакт виготовлений з матеріалів без бісфенолу А (BPA-Free).
У комплекті з глечиком всього йде 4 картриджа Maxfor+
Ресурс модулю - 200л
Аквафор Maxfor+ або B25 має популярну овальну посадку та підходить до класичних глечиків інших брендів, виготовлених у ЄС чи США.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.4 л |
| Об'єм воронки | 1.2 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 200 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 990,60 ₴




