
Картридж для пом'якшення води Н2О В-ST20BB( картридж для жорсткої води, очищення від солей жорсткості)
1 081 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всередині картриджа для пом'якшення води знаходиться іонообмінна смола харчового класу.
Картридж знижує вміст солей твердості у воді, які стають причиною утворення відкладень на сантехніці та накипу на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів.
Корпус картриджа виготовлений з чистого європейського харчового пластику.
Картридж використовується на одному з етапів очищення у фільтрах проточного типу.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х20" (ВВ20).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х20" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс фільтрувального модуля | 10000 л |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 3 міс |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
| Ум'якшення води | Да |
| Іонообмінна фільтрація | Да |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴
