
Зворотний осмос Аквафор RO-70S Моріон (зворотноосмотична система для очищення питної води)
8 155 ₴
6 524 ₴
- Готово до відправки
Зворотний осмос — це спосіб очищення, за якого вода проходить через спеціальну напівпроникну мембрану. Гранично малий розмір пор і особлива фізико-хімічна будова мембрани дають змогу проникати крізь неї лише молекулам води. Для інших же домішок мембрана представляє непереборну перешкоду. Отже, проходячи через зворотноосмотичну систему Аквафор, питна вода повністю звільняється від усіх домішок, стаючи ідеально чистою і м'якою.
Зворотноосмотична система RO-70S Моріон розв'яже всі питання побутової водоочистки та повністю замінить бутильовану воду преміумкласу. Якість вхідної води не має значення, Моріон видалить із води будь-які домішки, включно з токсичними речовинами, бактеріями та вірусами. Система позбавить від накипу на весь термін експлуатації мембрани.
Системи серії DWM (Drinking Water Machine) влаштовані інакше, ніж усі класичні системи з окремим баком, представлені на ринку. Тому RO-70S Моріон займає удвічі менше місця під мийкою, заощаджує до 9 тонн води на рік і працює навіть за низького тиску в водопроводі. Економія проти купівлі води в пляшках істотна за гарантованої високої якості очищення.
Вільно використовуйте чисту воду для пиття, кулінарії, дитячого харчування та домашньої побутової техніки. Моріон повністю видаляє з води солі жорсткості, а отже забезпечить довгий термін експлуатації кавомашині, чайнику, мультиварці, прасці та відпарювачу. Зволожувач повітря перестане покривати меблі білим нальотом.
Переваги:
- захист від вірусів і бактерій 99.9999%;
- працює за низького тиску;
- ультратонке очищення води;
- висока компактність.
Комплектація:
- Змінний картридж K3 - 1 шт.
- Змінний картридж K-50S-1 шт.
- Модуль кондиціонування води-1 шт.
- Корпус DWM у зборі — 1 шт.
- З'єднувальні трубки — 3 шт.
- Вузол під'єднання — 1 шт.
- Кран для чистої води — 1 шт.
- Дренажний хомут — 1 шт.
- Сервісна заглушка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 4 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Зм'якшення, Мінералізація, Очищення від вільного хлору, Знезалізнювання |
| Вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 5 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6.5 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна місткість | Так |
- Ціна: 6 524 ₴







