-20%

Комплект змінних модулів для Аквафор Кристал (картриджі К3-К2-К7 на рік)
2 395 ₴
1 916 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні, компактні, ультра-сучасні фільтри сімейства Аквафор Кристал швидко та чудово очищають воду. У цих фільтрах втілені новаторські рішення, які роблять їх найзручнішими та ергономічнішими серед стаціонарних сорбційних систем.
Комплект змінних модулів глибокого очищення. Оптимальний для м'якої води. В умовах жорсткої води він повністю виконує функцію глибокої очистки від шкідливих домішок, проте не знижує мінералізацію.
Підходить для фільтрів:
Аквафор DWM Моріон
Аквафор Кристал
✅Переваги:
* Стильний ергономічний слім-дизайн;
* Легка заміна змінних модулів;
* Збільшений ресурс змінних модулів - 8000 л;
*швидкість фільтрації - 2.5 л/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Модель фільтруючого модуля | Кристал |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 8000 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 12 міс |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Швидкість фільтрації | 2.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сорбція | Так |
| Мінералізація | Так |
| Зм'якшування води | Ні |
| Захист від бактерій | Так |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Використання для холодної води | Так |
| Ум'якшення води | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 916 ₴
