
Картридж із поліпропіленового волокна Aquafilter FCPS1M20B 4.5"х20" (Картридж поліпропілен механічний 20BB) 1
460 ₴
- Немає в наявності
Aquafilter FCPS - Картриджі попереднього очищення з поліпропіленового волокна для механічної фільтрації холодної питної води.
Мікронаж - 1, 5, 20, 50 µm. Картриджі використовуються як перший етап фільтрації питної води та води побутового призначення.
Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення, що у воді. Оберігають трубопровідні системи та побутове обладнання. Стійкі до впливу хімічних речовин та розвитку бактерій.
Картриджі призначені для фільтрації холодної питної води та води побутового призначення.
Технічні характеристики:
Ресурс: 36 000 л (3 – 6 місяців)
Ступінь фільтрації: 5 мікрон Продуктивність: 60 л/хв
Розмір: 20” x 4 1/2” (50,8 см x 11,5 см) Робоча температура: 2 – 45°C
Зниження тиску: 0,3 – 0,5 бар
Виробник: Aquafilter (Польща)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquafilter |
| Країна виробник | Польща |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фільтруючого модуля | Інший |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Швидкість фільтрації | 60 літр/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 508 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 2 град. |
| Пористість | 1 мкм |
- Ціна: 460 ₴
