
Фільтр-глечик Аквафор Океан з 4-ма картриджами А5Н для пом"якшення (4л, для очищення води)
1 649 ₴
1 355 ₴
- Готово до відправки
Новий фільтр-глечик для води Аквафор Океан А5Н місткий і потужний. Завдяки своїй мінімалістичній формі він задовольняє найрізноманітніші вимоги. Завдяки більшій лійці Океан зручно використовувати під час приготування їжі.
Глечик Океан легко наповнювати за допомогою кришки, що відкидається. Оснащений чотирма змінними фільтрами Аквафор А5Н для пом’якшення жорсткої води, активного запобігання накипу і механічним лічильником.
Також він зменшує неприємний смак і запах хлору, фільтрує осад, колоїдне залізо, важкі метали (свинець тощо), органічні сполуки, залишки ліків, пестициди та інші небезпечні речовини, які можуть з’явитися у водопровідній воді.
АКВАФОР A5H містить більше фільтруючого середовища. У поєднанні з кришкою з мікропорами зверху фільтр демонструє збільшений термін служби фільтра до 350 літрів. A5H ефективно протидіє розчиненим забрудненням навіть у воді з видимими ознаками іржі, піску або мулу.
Тип A5H підходить для всіх фільтрів-глечиків АКВАФОР з картриджем типу B5.
Усі частини продукту виготовлені з харчових матеріалів і не містять бісфенолу BPA.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
- знижує утворення накипу
Ця модель глечика укомплектована всього 4-ма модулями А5Н для пом’якшення жорсткої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм воронки | 1.6 л |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | глечик |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Сорбція | Так |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 1 355 ₴







