-20%

Картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм
47 ₴
37,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картриджі попереднього очищення з поліпропіленового волокна для механічної фільтрації холодної питної води.
Мікронаж - 1, 5, 10, 20 µm. Картриджі використовуються як перший етап фільтрації питної води та води побутового призначення.
Усувають пісок, іржу, домішки та інші механічні забруднення, що у воді. Оберігають трубопровідні системи та побутове обладнання.
Картриджі призначені для фільтрації холодної питної води та води побутового призначення.
Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців
Ресурс 10 000 літрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.12 кг |
| Використання для гарячої води | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 3 град. |
| Пористість | 20 мкм |
| Ресурс фільтрувального модуля | 10000 л |
| Швидкість фільтрації | 20 літр/хв |
| Тип фільтрувального модуля | Інший |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,60 ₴
