-8%

Фільтр-глечик Аквафор Атлант (Океан) з 3-ма картриджами В8 (4.0 л, для очищення води)
987 ₴
908,04 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр-глечик для води Аквафор Атлант (Океан) місткий та потужний. У своїй мінімалістичній формі він відповідає найрізноманітнішим вимогам. Завдяки більшій вирві Атлантом (Океаном) зручно користуватися під час приготування їжі.
Глечик Atlant (Океан) легко наповнюється за допомогою відкидної кришки.
Всі частини виробу виготовлені з харчових матеріалів і не містять BPA.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
У комплекті зі глечиком Атлант (Океан) - всього 3 змінні модулі В8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908,04 ₴
