-19%

Фільтр-глечик Аквафор Арктик з 2-ма картриджами А5 лимон(2.8 л, для очищення води)
955 ₴
776 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Арктик A5 являє собою глечик-фільтр для води міського типу з м'якими лініями й універсальним зовнішнім виглядом. Змінний фільтр необоротно скорочує кількість шкідливих речовин, таких як органічні сполуки, залізо, свинець, хлор, а також видаляє осад і запах.
Місткий і зручний, помірних кольорів глечик Арктик A5 легко заповнюється за допомогою кришки-клапана (фліп-флоп). Ця функція буде зручна в разі, якщо простір під краном обмежена. Всі частини продукту виготовлені з харчових матеріалів і не містять бісфенолу А.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
У комплекті з глечиком Арктик всього 2 модулі А5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 ₴

