-9%

Комплект картриджів Ecosoft P’URE AquaCalcium Mint "12 місяців" з мембраною Н20 System TLC 1812-75(комплект осмо)
3 150 ₴
2 880 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В НАБІР ВХОДИТЬ:
- картриджі попереднього очищення;
- мембрана Н20 System TLC 1812-75 виготовлена з матеріалу Filmtec для Європейського ринку.- 1 шт
- мінералізатор AquaCalcium - 1 шт;
- вугільний постфільтр Ecosoft - 1 шт.
КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ECOSOFT 1-2-3 ДЛЯ ФІЛЬТРІВ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ — ЦЕ:
- прозора вода без піску, іржі та запаху хлору
- надійний захист мембрани зворотного осмосу
- високий ресурс по хлору
- доступна ціна від українського виробника
ГОЛОВНЕ ПРО МІНЕРАЛІЗАТОР
Ecosoft AquaCalcium - це картридж, який збагачує воду життєво необхідним елементом — кальцієм. Питна вода з кальцієм — це важливо для організму людини. Отримуємо воду з природним м'яким смаком. Корисна дітям, жінкам під час вагітності та годування, літнім людям із захворюваннями опорно-рухового апарату.
ВАШЕ ЖИТТЯ ЗМІНИТЬСЯ З ПОЯВОЮ ФІЛЬТРА ECOSOFT:
- ви отримаєте постійний доступ до абсолютно чистої та безпечної питної води
- страви будуть смачнішими
- чай та кава будуть ароматнішими
- очищену воду можна пити без кип'ятіння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання | Для питної води |
| Кількість ступенів очищення | 5 |
| Вага | 1.5 кг |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Да |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Пористість | 5 мкм |
| Глибина | 90 мм |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴




