-26%

Фільтр-глечик Аквафор Престиж з 2-ма картриджами А5 (2.8 л, для очищення води)
970 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глечик для активного життя: підійде для офісу, забезпечить чистою водою невелику сім'ю, зручний для маленьких помічників на кухні.
Універсальний помічник на кухні. Надійно і необоротно видаляє з питної води хлор, іржу, важкі метали, пестициди та інші поширені домішки. Всі деталі виконані з безпечного харчового пластику. Кришка-слайдер спрощує набір води.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
Ця модель глечика укомплектована 2-ма модулями А5 для очищення води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 2.8 л |
| Об'єм воронки | 1.4 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

