
Картридж для пом'якшення води H2O В-ST10BB (картридж для жорсткої води, очищення від солей жорсткості)
495 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 927-62-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Усередині картриджа для пом'якшення води є іонообмінна смола харчового класу.
Картридж знижує вміст солей жорсткості у воді, які стають причиною утворення відкладень на сантехніці та накипу на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів.
Корпус картриджа зроблений із чистого європейського харчового пластику.
Картридж використовується на одному з етапів очищення в фільтрах проточного типу.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х10" (ВВ10).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H2o System |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс фільтрувального модуля | 10000 л |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Частота заміни модуля для фільтрування | 3 міс |
| Регенерація картриджа | Немає |
| Використання для холодної води | Да |
| Ум'якшення води | Да |
| Іонообмінна фільтрація | Да |
| Жорсткість вхідної води | жорстка вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴
