
Фільтр-глечик Аквафор Прованс A5 Mg + 4 шт А5 (4.2 л з Магнієм, для очищення води)
2 379 ₴
1 899 ₴
- Готово до відправки
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Фільтр-глечик Аквафор Прованс A5 Mg + 4 шт А5 (4.2 л з Магнієм, для очищення води)»
Легкі та компактні фільтри-глечики - перший крок у світ бездоганно чистої та смачної питної води.
Фільтри-глечики завжди під рукою. На дачі, в офісі, квартирі вони очистять воду від шкідливих домішок, іржі, позбавлять стороннього смаку та запаху, забезпечать надійний антибактеріальний захист.
Ароматний чай, відмінна кава, смачні супи та борщі - ці та багато інших привілеїв надають фільтри-глеки сучасній людині, яка розуміється на напоях і їжі.
Широкий вибір колірних рішень дозволяє фільтрам-глечикам легко вписатися в будь-який інтер'єр. Об'єм глеків варіюється від 2.5 літрів до 4 літрів. Вони можуть легко поміститися на полиці холодильника. Ресурс змінних модулів складає від 170 до 350 літрів, після чого достатньо зайти на наш сайт і придбати потрібний модуль для Вашого фільтра-глечика. Також їх можна придбати на полицях найближчих супермаркетів.
Переваги фільтрів-глечиків:
- Не потребує підключення до водопроводу;
- Займають мало місця на кухні;
- Прості та зручні у використанні;
- Виготовлені із високоякісного пластику, допущеного до контакту з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аквафор |
| Тип фільтра | глечик |
| Ємність для води | Так |
| Об'єм глечика | 4.2 л |
| Об'єм воронки | 2 л |
| Тип фільтруючого модуля | Аквафор |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підключення до водопроводу | Ні |
| Використання для холодной води | Так |
| Використання для гарячої води | Ні |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Ресурс фільтруючого модуля | 350 л |
| Частота заміни фільтруючого модуля | 3 міс |
| Сорбція | Так |
| Іонообмінна фільтрація | Так |
| Мінералізація | Так |
| Зм'якшування води | Так |
| Захист від бактерій | Так |
| Індикатор заміни картриджа | механічний |
| Тип кришки | З отвором для затоки води |
| Нековзна основа | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Ні |
| Використання для холодної води | Так |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Так |
| Ум'якшення води | Так |
- Ціна: 1 899 ₴




